עבירות מין
 • גודל פונט
 • גוונים וקונטרסט
  Rotenberg
  צור קשרדלג על צור קשר

  צור קשר

  *
  *
  *
  אני מסכים / ה לקבלת דיוור

  סם האונס ואחריות בעלי המועדונים / עו״ד פלילי


  סם האונס ואחריות בעלי המועדונים /עו״ד פלילי


  מהו סם האונס

  כשמשתמשים במונח ״סם האונס״ ישנה כוונה לחומר שנעשה בו שימוש לצורך של איבוד או טשטוש ההכרה מתוך רצון להביא לניצולו המיני של האדם שלו ניתן ״סם האונס״. בד״כ יוחדר הסם באמצעות משקה שאותו ישתה קורבן האונס. 

  כיום, לאחר מספר שעות נעלמים שרידי הסם מגופו של קורבן העבירה לאחר מספר שעות ולא ניתן לאתר את שאריותיו, זאת בנוסף על הקושי הראייתי ליצור קשר משפטי שיוביל לכתב אישום כנגד מי שהחדיר את הסם. 

  סוגי ״סם האונס״

  החומרים המוכרים לשימוש בסם האונס הם כאלו שפועלים כחומרי הרדמה בדרגות שונות ופועלים כדי לדכא את מערכת העצבים תוך הרדמת הקורבן או יצירת מצב שבו קורבן האונס הופכת לפאסיבית תוך שהיא אינה מסוגלת להגיב לנעשה מסביבה. 

  החומר הנפוץ לשימוש כסם האונס ידוע בשם "GBH” והמדובר הוא בסם שמדכא את מערכת העצבים בגוף ואסור לשימוש בישראל, בנוסף ידועים חומרים כמו “GBL”’ קטמין וסוגי סם אחרים שהשימוש בהם פועל כדי לאפשר לאנס להתקיף מבלי התנגדות מצדו של הקורבן וללא יכולת של הקורבן לזכור את שנעשה לו.

  אחריות בעלי המועדונים

  מרבית התקיפות המיניות באמצעות ״סם האונס״ נעשות בתוך המועדונים השונים, לעיתים הקורבן מסומם בתוך המועדון ומותקף במקום אחר ולעיתים התקיפה כולה נערכת בתוך המועדון עצמו.

  כפי שבעלי המועדונים נושאים באחריות לשמור על בטחון המבלים על ידי מניעת הכנסת כלי נשק, כך באחריותם לשמור על בטחון המבלים ולעשות ככל שביכולתם כדי למנוע תקיפה מינית באמצעות ״סם האונס״ בתוך המועדון שתחת אחריותם.

  מועדון או בעליו שיכשל בהבאת ראיות מספיקות לכך שעשה את הנדרש למנוע תקיפה מינית באמצעות ״סם האונס״ במתחם המועדון שברשותו עלול למצוא את עצמו חייב בפלילים ואף להיות אחראי בנזיקין כלפי קורבן העבירה.


  אם נפלתם קורבן לתקיפה מינית ואת/ה סבורים כי התוקף השתמש בסם האונס כדי לתקוף אתכם, אל תשארו לבד, פנו אלינו לסיוע מיידי בפעולות המשפטיות כנגדו

  עבירות מיןדלג על עבירות מין
  עורך דין פלילידלג על עורך דין פלילי

  עורך דין פלילי

  עו"ד פלילי ניר רוטנברג מוותיקי עורכי הדין הפליליים בארץ, משרד עורכי הדין ממוקם בתל אביב.

   

   

   

  התקשר 24 שעות ביממה

  עו"ד פלילי מיידי 0505522028

   

  לחץ להתקשרות 

  call us

   

  מלא/י את הטופס ונחזור אלייך מיידית

  *
  *

  סטריפ - כתובות המשרדדלג על סטריפ - כתובות המשרד

  כתובת המשרד: רחוב קויפמן 6 תל אביב, ת.ד 50325

  סניף רמת החייל: ראול ולנברג 18 מתחם CU מגדל C קומה 2 

  משרד: 03-6206010 03-6206011 נייד: 0505522028 , 0506942192  

  off ice@crime-law.co.il

  עבור לתוכן העמוד