אנו, במשרד עורך דין רוטנברג מתמחים למעלה מ-25 שנים במשפט פלילי בינלאומי ובייצוג של ישראלים שנעצרו ברחבי העולם תוך ליווי וייצוג חשודים ונאשמים מרגע החקירה ועד לשחרור ולסיום ההליך הפלילי.

מה תפקידו של עורך דין ישראלי בעת מעצר מחוץ לישראל?

כשאדם נחשד בעבירה פלילית בחו"ל ונעצר בעקבות החקירה שמתנהלת כנגדו בין אם בביקורת הגבולות בשל צו מעצר בינלאומי של האינטרפול ובין אם במעצר ישיר של המשטרה המקומית הרי שמרגע שנפתחו כנגדו הליכים פליליים במדינה בחו"ל עליו להתמודד עם הדין הפלילי, הפרוצדורה הפלילית והבירוקרטיה במדינה הזרה שלעיתים קרובות היא שונה מאוד מזו המוכרת בישראל ולכן יש חשיבות לעורך דין בעל ניסיון רב במשפט פלילי בינלאומי שיודע כיצד להתמודד עם כל הקשיים תוך היכרות עם המערכת המשפטית הבינלאומית כשמעבר להתמודדות זו הרי שעורך דין ישראלי מנוסה ידע כיצד להסדיר ייצוג משפטי איכותי ויעיל ביותר במדינה הזרה ובמחיר הוגן.

לייעוץ מהיר, השאירו פרטים ונחזור אליכם

  תחזרו אליי

  במשרד עורך דין רוטנברג הפעיל בזירה הפלילית הבינלאומית יש ניסיון עצום במדינות רבות בעולם ואנו עובדים באופן קבוע עם משרדי עורכי הדין הפליליים הבכירים והטובים ביותר באירופה ובאסיה.

  במקרים רבים הצלחנו להגיע להסדרי טיעון ללא מאסר בעבירות הונאה בינלאומיות תוך ניהול מו"מ משפטי נכון ומאתגר עם המדינות המובילות את חקירות עבירות הסייבר הבינלאומיות.

  למשרדנו היכרות עמוקה עם המשפט הפלילי הגרמני והפרוצדורה הפלילית באירופה ואנו מנצלים יכולות אלו לטובת לקוחות המשרד שהסתבכו בעבירות פליליות בחו"ל.

  האם ניתן למנוע הסגרה של ישראלי למדינה בחו"ל?

  חוק ההסגרה בישראל קובע מספר תנאים לצורך הסגרת ישראלי למדינה זרה אולם הליכי הסגרה יכולים להתבצע גם כשישראלי נעצר במדינה שלישית ואז יש חשיבות לניהול נכון של הליך ההסגרה וסיומו במינימום נזק אפשרי לחשוד בעבירות פליליות בחו"ל.

  אנו מכירים את המערכת המשפטית ויודעים כיצד לפעול באופן היעיל והמהיר ביותר בהליכי הסגרה ופועלים במקביל מול המדינות השונות כדי להביא לסיום יעיל והוגן של ההליך הפלילי בחו"ל.

  שגרירות ישראל וקונסול ישראלי לעצור בחו"ל

  לישראל יש נציגויות וקונסוליות כמעט בכל מקום בעולם ובין היתר אלו אמורים לסייע לישראלים שנעצרו בחו"ל אולם ברוב המקרים הקונסול או נציג מטעמו מבקר את העצור ואינו מועיל לעצור הישראלי אלא אם נעשה שימוש נכון ומושכל ביכולות של הנציגות הדיפלומטית הישראלית.

  אנו במשרד עורך דין רוטנברג, עובדים בשיתוף פעולה עם משרד החוץ ומשתמשים בנציגות הקונסולרית באופן מושכל ונכון לטובתו של העצור תוך שאנו מבינים שאין מקום לסמוך על סיוע של המדינה ברגעים קשים אלו של מעצר וניהול משפט פלילי מחוץ לישראל.

  במקרים רבים יש שיתוף פעולה של משטרת ישראל על נציגותיה בחו"ל עם המדינה המבקשת את ההסגרה ולכן נוצר מצב שבו ישראלי שנעצר בחו"ל מבקש את עזרת המדינה ומשרד החוץ בזמן שמדינת ישראל משתפת פעולה בהליכים הפליליים כנגד החשוד ובעצם מוסדות המדינה פועלות כנגדו ולכן יש חשיבות לעורך דין פלילי מנוסה שידע להתמודד ולהבין את הסיטואציה המורכבת בה נמצא החשוד בפלילים בחו"ל.

  מהי רמת תנאי הכליאה ובתי הסוהר בחו"ל?

  מעצר מחוץ לישראל הוא תמיד קשה ביותר ללא קשר לתנאי הכליאה שכן מדובר בסוהרים ואסירים ממדינות זרות שברוב המקרים יהיו בעלי דיעות קדומות נגד ישראלים ולעיתים קיימת אנטישמיות באופן מופגן כנגד ישראלים וזאת מעבר לכך שבמדינות רבות שנחשבות למתקדמות ביותר תנאי הכליאה הם קשים מאוד ופרימיטיביים במיוחד.

  אנו מכירים בתי סוהר רבים בחו"ל וביקרנו במהלך השנים בבתי כלא בגרמניה, בתי מעצר בהולנד ובאירופה כולה בנוסף לבתי סוהר באסיה.

  יש הבדלים רבים בין בתי הסוהר ולפעמים באותה מדינה יש בתי כלא עם תנאים סבירים לעומת בתי כלא קשים וקשוחים ביותר וגם כאן אנו פועלים כדי להעביר את העצור הישראלי לאגפים נוחים יותר בתוך בית הסוהר.

   

  למשרד עורך דין פלילי רוטנברג ניסיון עצום בייצוג של ישראלים בחו"ל ואנו כאן כדי לסייע לכם כדי לסיים את האירוע בדרך היעילה והמהירה ביותר

  לייעוץ מהיר, השאירו פרטים ונחזור אליכם

   תחזרו אליי
   עו”ד ניר רוטנברג
   כותב המאמר: עו”ד ניר רוטנברג

   חבר לשכת עורכי הדין משנת 1997, התמחה אצל עו”ד דן אבי יצחק. עורך דין פלילי ניר רוטנברג עוסק במשפט פלילי למעלה מ20 שנה הינו מוותיקי עורכי הדין הפליליים בארץ וטיפל בתיקים פליליים מורכבים מאוד, בארץ ובחו”ל.

   לייעוץ מהיר
   השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

    תחזרו אליי

    תפריט נגישות

    ×