שירות בכל אזורי הארץ שירות בכל אזורי הארץ
זמינות 24/7 זמינות 24/7
שחרור ממעצר שחרור ממעצר
הכנה לחקירה משטרתית הכנה לחקירה משטרתית
ביטול כתב אישום ביטול כתב אישום
ייצוג פלילי וזיכוי נאשמים ייצוג פלילי וזיכוי נאשמים

מנצחים בשבילך

משרד עורכי הדין רוטנברג מתמחה במשפט הפלילי ומייצג חשודים, נאשמים וקורבנות עבירה. אנו מלווים את הלקוח לאורך כל ההליך הפלילי, החל משלב החקירה במשטרה וכלה בהליך השימוע לפני הגשת כתב אישום ובמשפט עצמו.

אנו מתמחים בתחום המשפט הפלילי ויודעים לייעץ ולמצוא פתרונות בכל שלבי ההליך הפלילי משלב המעצר והחקירה במשטרה ועד לניהול המשפט והשגת התוצאה הטובה ביותר עבורך.

הלקוח במשרדו של עו”ד ניר רוטנברג, מוותיקי הסניגורים הפליליים, מקבל הדרכה וליווי משפטי צמוד בחקירה במשטרה ואנו דואגים כי זכויותיו ישמרו במלואן. המשרד פועל במלוא המסירות על מנת להביא לסגירת התיק ולמנוע הגשת כתב אישום נגד הלקוח וכן לדאוג לכך כי לא יוותר רישום משטרתי מן החקירה. היה והוגש כתב אישום, פועל המשרד להגיע להסדר טיעון מקל.

הטיפול במשרדנו הוא אישי ונעשה על ידי עורך דין פלילי ניר רוטנברג בטיפולו ובאחריותו האישית תוך מתן דגש לייצוג ברמה הגבוהה ביותר.

המשרד מתמחה בכל ענפי המשפט הפלילי ועוסק בין היתר בתחומים הבאים:

  • עבירות סמים: ייצוג חשודים ונאשמים בעבירות סמים, כגון החזקת סמים, סחר בסמים.
  • עבירות כלכליות: המשרד מעניק ייעוץ וייצוג משפטי לחשודים ונאשמים בעבירות צווארון לבן, בעבירות של שוחד, עבירות מס, הלבנת הון, מרמה והפרת אמונים וכיו”ב .
  • עבירות מין: המשרד מייצג חשודים ונאשמים בעבירות מין כגון אינוס והטרדה מינית.
  • משפט פלילי צבאי: ייצוג חיילים, בסדיר ובמילואים, במסגרת הליכים פליליים ומשמעתיים בבתי הדין הצבאיים.
  • ייצוג קורבנות עבירה: מתן ייעוץ וייצוג משפטי לקורבנות עבירה, במימוש זכויותיהם במסגרת ההליך הפלילי.
  • ייצוג נפגעי עבירה: אנו נותנים ליווי וייצוג מלא ומקיף לנפגעי וקורבנות עבירה פלילית בכל הקשור להליך החקירה וניהול המשפט תוך עמידה על זכויות נפגעי העבירה ומיצוי ההליכים כנגד החשודים או הנאשמים בביצוע העבירה.  אנו פועלים מול הפרקליטות והמשטרה כך שתיק החקירה לא יסגר וינקטו צעדים פליליים כנגד כל מבצעי העבירה.

בנוסף לכך, מטפל המשרד בהגשת תביעות כספיות עבור נפגעי עבירה, בגין הנזק שנגרם להם כתוצאה מן המעשה הפלילי.

הסתבכת בפלילים? צור עמנו קשר ואנו נפעל כמיטב יכולתנו לסייע לך. משרדנו מעניק לכל לקוח שירות משפטי מקצועי ופועל במקצועיות, בנאמנות ובמסירות, על מנת לקבל את התוצאה המשפטית הטובה ביותר.

עו"ד ניר רוטנברג

עורך דין פלילי ניר רוטנברג

עו”ד ניר רוטנברג

חבר לשכת עורכי הדין משנת 1997, התמחה אצל עו”ד דן אבי יצחק. עורך דין פלילי ניר רוטנברג עוסק במשפט פלילי למעלה מ20 שנה הינו מוותיקי עורכי הדין הפליליים בארץ וטיפל בתיקים פליליים מורכבים מאוד, בארץ ובחו”ל.

מומחיותו המשפטית של עורך דין פלילי ניר רוטנברג רחבה מאוד ומלבד ניסיונו הרב בדין הפלילי ובהליכים הפליליים בארץ ובחו”ל, הוא שימש בעבר גם כיועץ משפטי ואסטרטגי לחברות פרטיות. תפקיד זה הקנה לו הבנה מעמיקה בהליכים משפטיים שונים ויכולת משא ומתן יוצאת דופן, הנחוצה מאוד בעיסוק במשפט פלילי, על מנת להעניק ללקוח את ההגנה הטובה ביותר.

קרא עוד

מאמרים אחרונים

גרימת מוות ברשלנות בתאונה

גרימת מוות ברשלנות בתאונת דרכים

עבירות נשק

עבירות נשק

עיכוב הליכים פליליים בבית המשפט

עיכוב הליכים פליליים

מהו צו מעצר אירופאי?

מהו צו מעצר אירופאי?

חקירה פלילית בחו"ל

איך לסגור חקירה פלילית בחו"ל

עבירת גניבה

עבירת גניבה

הצג מאמרים נוספים