ביטול צו מעצר של האינטרפול ומניעת הסגרה

בירור באינטרפול על קיומו של צו מעצר בינלאומי וביטולוred notice and diffusions, Interpol

עו”ד פלילי ניר רוטנברג/עו”ד פלילי שגיב רוטנברג- ביטול צו מעצר בינלאומי

משרדנו עוסק בתחום האינטרפול וביטול צווי מעצר בינלאומיים במשך שנים רבות ואנו בעלי היכרות מעמיקה עם חוקת האינטרפול ונספחיה.

במשך שנים צברנו מיומנות וניסיון רב בייצוג מבוקשים ע”י האינטרפול ומשטרות ברחבי העולם ולנו הצלחות רבות בעתירות שהוגשו לאינטרפול והובילו לביטול צווי מעצר בינלאומיים.

כמו כן, בנוסף לביטול צווי מעצר בינלאומיים אנו בודקים את קיומו של צו המעצר ותוקפו.

בשנים האחרונות משרדנו טיפל בהצלחה באזרחים שנעצרו במדינות שונות באירופה וברחבי העולם בעקבות צו מעצר בינלאומי סמוי שהוצא ע”י האינטרפול ללא ידיעת העצורים בעת שיצאו מן הארץ.

אנו מעניקים טיפול מיידי בעת המעצר בחו”ל ומקדישים את השעות והימים הראשונים לצורך שחרור העצור תוך תקיפת הצו וחוקיותו. במקביל אנו מנהלים מגעים עם המדינה שהוציאה את צו המעצר, המדינה שבה האדם נעצר בפועל ועם האינטרפול עצמו לצורך בדיקת חוקיות ותוקף הצו.

לעיתים צו המעצר אינו תקף ואינו חוקי וניתן לבטלו בתוך זמן קצר

כשמונפק צו מעצר סמוי שאינו מפורסם אלא מופץ ברשת המידע הפנימית של האינטרפול יש לערוך בדיקה מקדימה לצורך גילוי הצו ולשם כך יש מספר דרכים אפשריות- בדיקה שאינה מקצועית יכולה להוביל למידע שגוי שעלול להוביל למעצר והסגרה.

כשמדובר בצו מעצר בינלאומי המופץ רק ברשת המידע הפנימית של האינטרפול “DIFFUSION” הרי שמדובר בצו סמוי וברוב המקרים המבוקש כלל לא מודע לקיומו של צו מעצר והוא ייעצר בעת שיצא מן הארץ בביקורת הגבולות בחו”ל.

ישנם דרכים לגלות האם קיים צו מעצר סמוי באמצעות פנייה לאינטרפול או לגורמי משטרה וכן ישנן דרכים נוספות לבירור קיומו של צו מעצר על אף היותו סמוי. לצורך כך, אנו ממליצים לפנות לייעוץ משפטי ואנו נפעל לבירור קיומו של צו המעצר הסמוי.

לצורך ביטול צו מעצר בינלאומי יש לפנות בבקשה מנומקת לועדה מפקחת של האינטרפול וזו תדון בפרטי המקרה ותחליט האם ישנו מקום לביטול צו המעצר שהוצא כנגד מבוקש.

למשרדנו נסיון והצלחות רבות בביטול צווי מעצר בינלאומי והכרה עמוקה של הועדה המפקחת על האינטרפול.

פנו אלינו לצורך ייעוץ נוסף ולצורך בירור על קיומם של צווי מעצר בינלאומיים וביטולן.

לייעוץ מיידי התקשר עכשיו- 050-6942192