ייצוג ושכירת עורך דין פלילי פרטי

היתרון בשכירת שרותיו של עורך דין פלילי פרטי

בהליכים פליליים גם כשאין חובת ייצוג של עורך דין פלילי כדאי וצריך להיות מיוצג ומלווה בעורך דין פלילי מנוסה החל מן השלבים הראשונים. החל משלב החקירה ראוי להוועץ בעורך דין פלילי כדי לדעת איך לנהוג בחקירה ,  האם לשמןר על זכות השתיקה או לענות לשאלות החוקרים ולמסור גירסה . עורך דין פלילי מנוסה ינחה אותך באופן הנכון ביותר והטוב ביותר כיצד לנהוג ומה התרחישים הצפויים לכם במהלך החקירה ולאחריה.  רבים בוחרים לוותר בשלב החקירה על ייעוץ של עורך דין פלילי כיוון שהם מקלים ראש בחקירה ובתכסיסי החקירה ומכיוון שהם בטוחים מדי  בעצמם וביכולתם ״לצאת מזה״. טעות זאת עולה להם ביוקר ולעיתים קרובות הם מוצאים עצמם מובלים למעצר או משוחררים בתנאים חמורים מאוד . מכל מקום הטעויות שנעשו בחקירה עקב ההימנעות בהיוועצות בעורך דין פלילי מנוסה הינן קריטיות ולא ניתן לתקנן בנקל ,אם בכלל. המילים כבר יצאו מהפה ומשמעותן מי ישורנו. קשה מאוד להחזיר את הגלגל אחורנית.

לאחר החקירה , במקרים רבים , מוצאים עצמם הנחקרים אזוקים ומובלים לבית מעצר , משם יעברו לבית משפט השלום ויתייצבו בפני שופט המעצרים , חלקם לשחרור בתנאים- ערבויות , מעצר בית וכדומה וחלקם להמשך מעצר לצרכי חקירה . בשלב המעצר ובטרם הדיון במעצר יפגשו החשודים עם סניגור – עורך דין פלילי שימונה להם על ידי המדינה- עורך דין ציבורי מהסניגוריה הציבורית. הסניגור הציבורי שנמצא בתורנות מעצרים בבית המשפט מקבל לידיו מספר  רב של תיקים והוא מייצג מספר רב מאוד של עצורים באותו היום. מטבע הדברים זמנו של הסניגור הציבורי קצר ומוגבל ואין ביכולתו להקדיש זמן רב לכל עצור ועצור שהטיפול בעניינו הגיע לידיו במהלך התורנות, בקיצור : אתם לא הבייבי שלו ! אתם חלק מרשימה ארוכה של עצורים מבוהלים וטרוטי עיניים שמעוניינים להשתחרר ולחזור הביתה.

אמנם הייצוג בחינם , כלומר על חשבון המדינה, אבל כמו שאמר פעם אדם חכם : ״החופש שלך שווה מה שאתה מוכן להקריב עבורו״ ובמילים אחרות כמה שאתה מוכן לשלם עבורו לעורך דין פרטי שיהפוך עולמות עבורך .  בקיצור , החינם הזה עלול לעלות לכם ביוקר…

עורך דין פלילי פרטי שנשכר כדי לייצג אתכם מייצג את האינטרסים שלכם ושלכם בלבד. הוא עומד ללא מורא מול הרשויות , מול המשטרה , מול בתי המשפט ומייצג אתכם נאמנה . הוא יעשה הכל כדי לשחרר אתכם ממעצר בתנאים הטובים ביותר. עורך דין פלילי מנוסה יתן לכם ייצוג מקצועי ונכון  ילווה את בני משפחותיכם בהליך ויסביר להם ולכם מה התרחישים האפשריים מבחינתכם. עורך דין פלילי פרטי יגיע אליכם לבית המעצר וילווה אתכם בכל הליך חקירה . הליכי חקירה שדורשים ייעוץ  מקצועי של עורך דין פלילי מנוסה. למשל, עימות או מסדר זיהוי או בדיקת פוליגרף ועוד ועוד. עורך דין פלילי פרטי שייצג אתכם יגיע אליכם ויתאמץ עבורם ויתן לכם עצה נכונה שטובה רק לכם. בקיצור, יתאים לכם חליפה בהתאם למידתכם ושתהיה מיוחדת רק לכם ולא איזשהו קשקוש כללי שמתאר לכם את המצב העגום בו אתם נמצאים. עורך דין פלילי פרטי יתן לכם עצות הלכה למעשה בנסיבות המקרה שלכם ולא יסתפק בלתת  לכם הסבר כללי על המצב המשפטי אליו נקלעתם. אמנם ייצוג וייעוץ של עורך דין פלילי פרטי עולה כסף אך  ערכו שווה זהב . הערך המוסף שתקבלו אם תשכרו עורך דין פלילי פרטי ומנוסה הינו רב לאין שעור מהסכום שתשלמו לו. לא רק בשלב המעצר אלא גם ובעיקר מאוחר יותר. כיוון שחקירה עלולה להוביל לכתב אישום וכתב אישום עלול להוביל למאסר וכידוע ,״אין מחיר לחופש״!

לכן תעשו לעצמכם טובה : אם קיבלתם זימון לחקירה או שנעצרתם או שמישהו מקרוביכם נעצר קחו לכם עורך דין פלילי מנוסה שינחה אתכם וילווה אתכם ויוציא אתכם מהצרה שנקלעתם אליה. אל תקלו בכך ראש ואל תתקמצנו לחופש שלכם אין מחיר ואין סיבה שתסכנו אותו.

משרדנו מייצג חשודים  ונאשמים  למעלה מ20 שנה בהליכים פליליים ,בחקירות ובמשפטים בארץ ובחו״ל . אנחנו עורכי דין פליליים ותיקים ומנוסים שיודעים לתת את העצה הנכונה בזמן הנכון ולחלץ אתכם מטעויות.

צרו עימנו קשר עוד היום .