• גודל פונט
 • גוונים וקונטרסט
  Rotenberg
  צור קשרדלג על צור קשר

  צור קשר

  *
  *
  *
  אני מסכים / ה לקבלת דיוור

  כיצד לבטל צו מעצר בינלאומי של האיטנרפול שאינו תקין ותקף

  ביטול צו מעצר בינלאומי של האינטרפול שאינו תקין/עורך דין שגיב רוטנברג

  אנו עוסקים שנים רבות בביטול הודעות אדומות והודעות סמויות שהופצו באמצעות האינטרפול ודומה שבשנים האחרונות יותר ויותר צווי מעצר בינלאומיים מופצים באופן לא תקין ופסול כך שאדם נעצר בביקורת הגבולות לעיתים לתקופה ממושכת בזמן שצו המעצר הבינלאומי שהופק כנגדו כלל לא היה תקף.

  צו מעצר בינלאומי מופץ ברשתות של המדינות החברות באינטרפול ומפורסם במעברי הגבול. כשמבוקש על ידי האינטרפול מנסה לחצות את הגבול הוא יעוכב על ידי פקיד ההגירה ויועבר למעצר, בזמן הזה צריך ואפשר להביא לשחרורו של אותו אדם אם צו המעצר שהופץ אינו עומד באמות המידה שנדרשות על ידי האינטרפול לצורך הפצת צו מעצר בינלאומי לצורך הסגרת המבוקש.  

  אמנת האינטרפול עומדת על כך שצו מעצר בינלאומי צריך להיות תקין, כלומר, שורה של דרישות שנקבעו ובהן בין היתר פירוט מלא  של נסיבות בקשת המעצר וצירוף של כל המסמכים הרלוונטיים מן המדינה המבקשת את מעצר המבוקש.

  אם צו המעצר אינו תקין וחסר בפרטים חיוניים להמשך המעצר הרי שניתן לשחרר את המבוקש כבר בשדה התעופה או לחילופין מייד לאחר שיפגוש שופט שאמור לבחון את תוקף הצו ותוקפו.

  עורך הדין המתמחה בטיפול בצווי מעצר בינלאומיים המופצים על ידי האינטרפול יבחן את צו המעצר שהופץ בתחנות הגבול וינסה למצוא את הפגמים המופיעים בצו ואלו ישמשו להגנת המבוקש שכן לעיתים קרובות, מדובר בצווי מעצר בינלאומיים פיקטיביים.

  האינטרפול הנו גוף המאגד משטרות ברחבי העולם לצורך מאבק בפשיעה הבינלאומית אולם במדינות רבות, המשטרה היא גוף מושחת שניתן לשחד את פקידיו ובאמצעותם להפיץ צווי מעצר בינלאומיים כנגד חפים מפשע מטעמים כלכליים ופוליטיים.

  במקרים ובהם מתגלה שצו המעצר הבינלאומי הופץ באופן סמוי או גלוי מטעמים שאינם אותנטיים ונוגדים את ערכי האינטרפול הרי שניתן לבטל את צו המעצר ולהביא לשחרורו של המבוקש.

  אם הנכם זקוקים לייעוץ והכוונה, ייצוג וליווי בהליכי מעצר בינלאומיים צרו קשר באופן מיידי 050-6942192

  INTERPOLדלג על INTERPOL
  עורך דין פלילידלג על עורך דין פלילי

  עורך דין פלילי

  עו"ד פלילי ניר רוטנברג מוותיקי עורכי הדין הפליליים בארץ, משרד עורכי הדין ממוקם בתל אביב.

   

   

   

  התקשר 24 שעות ביממה

  עו"ד פלילי מיידי 0505522028

   

  לחץ להתקשרות 

  call us

   

  מלא/י את הטופס ונחזור אלייך מיידית

  *
  *

  סטריפ - כתובות המשרדדלג על סטריפ - כתובות המשרד

  כתובת המשרד: רחוב קויפמן 6 תל אביב, ת.ד 50325

  סניף רמת החייל: ראול ולנברג 18 מתחם CU מגדל C קומה 2 

  משרד: 03-6206010 03-6206011 נייד: 0505522028 , 0506942192  

  off ice@crime-law.co.il

  עבור לתוכן העמוד