פנייה מהירה - רוטנברג עורכי דין

עורך דין פלילי בגבעתיים

משרד עורכי דין רוטנברג עוסק בתחום הפלילי למעלה מ-20 שנה והוא נחשב לאחד ממשרדי עורכיך הדין הפליליים המנוסים והותיקים ביותר בישראל בכלל ובגבעתיים בפרט.

משרדנו מטפל בתיקים פליליים ומעניק שירות משפטי בגבעתיים בכל מגוון העבירות הפליליות וזאת לצורך קבלת התוצאה הטובה עבור לקוחות המשרד כך שאנו מייצגים ומלווים חשודים בכל שלבי ההליך הפלילי מרגעי ההכנה לחקירה תחת אזהרה במשטרה ועד למעצר ולאחר מכן בהגשת כתב אישום.

בשלב החקירה במשטרה, בהליך המעצר ולאחר מכן בהליך של שימוע או משפט יש חשיבות למתן מענה מלא ויסודי על ידי עורך דין שמטפל בך באופן אישי ובהתאם לצרכים האמיתיים שלך כחשוד או נאשם בפלילים, עורך דין פלילי רוטנברג יכין אותך לחקירת משטרה עוד בטרם תגיע אליה וזאת כדי שתמנה מעשיית טעויות במהלך החקירה המשטרתית וכדי שגרסתך תתקבל במלואה.

עבורנו, הייצוג המשפטי והטיפול באופן אישי הוא ערך ראשון במעלה ולצורך כך אנו מטפלים בכל תיק בעצמנו ולא באמצעות שליחים, הטיפול המשפטי שיוענק לך יהיה רק בידיים שלנו עם הניסיון העצום בעולם הפלילים.

כעורך דין פלילי העובד שנים באיזור המרכז ובגבעתיים אני מכיר בצורך של המשטרה להיאבק בעבריינות באותה הנשימה אני סבור שיש מקום להקפיד קלה כחמורה על זכויותיו של חשוד לחקירה פלילית הוגנת שתשמור על כבודו של החשוד ועל כבודה של המשטרה.

חקירה פלילית אלימה ופוגענית מייצרת עיוות דין שמביא לפגיעה במשפט הפלילי, בחשודים, במשטרה ובכולנו ולכן אנו פועלים מול מח”ש (המחלקה לחקירות שוטרים) כדי להבטיח את זכויות החשוד וכדי להביא על עונשם שוטרים שסרחו ופעלו בניגוד לחוק. כמו כן הבאנו לזיכוי של נאשמים רבים בשל מחדלים ופעולות לא הוגנות של המשטרה בעת חקירה.

דווקא משום כך, אנו ממליצים לכל מי שמוזמן לחקירה פלילית להגיע למשרדנו לייעוץ והכנה לקראת חקירת המשטרה וזאת כדי להציג בפני החוקר את גרסתו באופן בהיר וכדי להימנע מטעויות בחקירה הפלילית שישפיעו על כל ההליך לאחר מכן. הכנה נכונה ויסודית לחקירת משטרה יכולה לשנות את כל ההליך הפלילי ויכולה למנוע המשך הליכים.

משטרת גבעתיים עובדת עם משרד עורך דין רוטנברג בשיתוף פעולה מלא ואנו מגיעים לייעץ לנחקרים 24/7 במשטרת גבעתיים ולעיתים רבות מביאים לשחרור החשוד כבר בתחנה ובכך חוסכים לו ולמשפחתו הגעה לבית משפט השלום בתל אביב.

הזכות לייצוג משפטי בהליך פלילי

במקרים רבים חזרו והצביעו בתי המשפט על כך שזכות הייצוג על ידי עורך דין הינה זכות יסוד בשיטתנו המשפטית. זכות זו נועדה להבטיח שהנאשם יזכה למשפט הוגן ויוכל לנהל באמצעות סנגורו את הגנתו כראוי ולממש את זכויותיו העומדות לו על פי דין.

בתי המשפט אף קבעו כי זכות הייצוג בהליך הפלילי איננה רק הכרחית לקיומו של משפט הוגן, אלא מהווה זכות חוקתית שנגזרת מהזכות לכבוד המעוגנת בחוק יסוד: כבוד האדם וחירותו.

זכות הייצוג על ידי סנגור פלילי בהליך הפלילי מקבלת עוצמה ודגש שונים בהתחשב בשלביו של ההליך הפלילי , כך שבשלב המעצר יש חשיבות להבטיח עמידה על זכות החשוד לחקירה הוגנת וזכותו לחיסיון מפני הפללה עצמית ובהמשך לאחר הגשת כתב אישום מתעצמת ההקפדה על זכותו של הנאשם בפלילים לייצוג לכל אורך שלבי הדיון.

אם את/ה ניצבים בפני הליך פלילי וזקוקים לעורך דין פלילי בגבעתיים פנו אלינו כדי שנוכל לסייע לכם ולהעניק לכם ייצוג משפטי מקצועי ומלא.

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

וואטספ 24/7
דילוג לתוכן