משרד עורכי הדין רוטנברג מתמחה במשפט הפלילי ומייצג חשודים, נאשמים וקורבנות עבירה. אנו מלווים את הלקוח לאורך כל ההליך הפלילי, החל משלב החקירה במשטרה וכלה בהליך השימוע לפני הגשת כתב אישום ובמשפט עצמו.

הלקוח במשרדו של עו"ד ניר רוטנברג, מוותיקי הסניגורים הפליליים, מקבל הדרכה וליווי משפטי צמוד בחקירה במשטרה ואנו דואגים כי זכויותיו ישמרו במלואן. המשרד פועל במלוא המסירות על מנת להביא לסגירת התיק ולמנוע הגשת כתב אישום נגד הלקוח וכן לדאוג לכך כי לא יוותר רישום משטרתי מן החקירה. היה והוגש כתב אישום, פועל המשרד להגיע להסדר טיעון מקל.

המשרד מתמחה בכל ענפי המשפט הפלילי ועוסק בין היתר בתחומים הבאים:

  • עבירות סמים: ייצוג חשודים ונאשמים בעבירות סמים, כגון החזקת סמים, סחר בסמים.
  • עבירות כלכליות: המשרד מעניק ייעוץ וייצוג משפטי לחשודים ונאשמים בעבירות צווארון לבן, בעבירות של שוחד, עבירות מס, הלבנת הון, מרמה והפרת אמונים וכיו"ב .
  • עבירות מין: המשרד מייצג חשודים ונאשמים בעבירות מין כגון אינוס והטרדה מינית.
  • משפט פלילי צבאי: ייצוג חיילים, בסדיר ובמילואים, במסגרת הליכים פליליים ומשמעתיים בבתי הדין הצבאיים.
  • ייצוג קורבנות עבירה: מתן ייעוץ וייצוג משפטי לקורבנות עבירה, במימוש זכויותיהם במסגרת ההליך הפלילי. בנוסף לכך, מטפל המשרד בהגשת תביעות כספיות עבור נפגעי עבירה, בגין הנזק שנגרם להם כתוצאה מן המעשה הפלילי.

הסתבכת בפלילים? צור עמנו קשר ואנו נפעל כמיטב יכולתנו לסייע לך. משרדנו מעניק לכל לקוח שירות משפטי מקצועי ופועל במקצועיות, בנאמנות ובמסירות, על מנת לקבל את התוצאה המשפטית הטובה ביותר